Do you remember these words from Unit 7? break boar CD classroom classmate goldfish mark Match paints PE pencil shapener Reading ruler Russian video That's easy! learn by heart translate from...into... get along with get a good...

Do you remember these words from Unit 7? break boar CD classroom classmate goldfish mark Match paints PE pencil shapener Reading ruler Russian video That's easy! learn by heart translate from...into... get along with get a good (bad) mark this/these that/those during coloured (pencil)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перерыв кабан Компакт-диск класс одноклассник Золотая рыбка Марк Матч краски ЧП карандаш Читать правитель Русский видео Это легко! выучить наизусть перевести с...на... вам вместе с вам хорошо (плохо) Марк этот/эти что/те во время цветные (карандаш)