Добавте слово "Колишися, калинонько, в зеленому листі, Надінь свої гілочки, як . . . " будьласка.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Колишися, калинонька, колишися,Зеленими листочками розпишися,Сонячним промінням розмалюйся,Ще й з тим вітром буйнесеньким                                 розцілуйся,Ще й чистою росою вмийся чисто,Надінь свої ягідочки, як намисто.Буде тобі, калинонька, так весело,Як поглянеш в чисту річку,                             як в глядило.