Добери до іншомовних слів українські відповідники.Слова запиши парами.Зразок.Каліграфія-краснопис.1)Інформація,дистанція,лінгвіст,компроміс,волотер,рандеву.2)Відстань,зустріч,поступка,повідомлення,мовознавець,доброволецьПОМОГИТ...

Добери до іншомовних слів українські відповідники.Слова запиши парами.Зразок.Каліграфія-краснопис. 1)Інформація,дистанція,лінгвіст,компроміс,волотер,рандеву. 2)Відстань,зустріч,поступка,повідомлення,мовознавець,доброволець ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ВАМ БУДЕТ БОЛЬШОЕ СПАСИБО И 10 ПУНКТОВ!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
інформація-повідомлення,рандеву-зустріч,компроміс-поступка,волонтер-добоволець,лінгвіст-мовознавець,дистанція-відстань