Добери протилежні за значенням слова і познач корінь і закінчення. Добро...,радість..., сила...,спокій...,холод...,суша...,СУХИЙ,,,.гора...,ніч...,ранок...,південь...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зло сум слабкість не спокій тепло вода мокрий низовена день вечір північ зло сум слаб          спок         тепл  вод   мокр     низ           ден   вечір пів