Доберіть антоніми до слів: згодом,перемога,буденний,великий,стверджувати,могутність, карлик,забути,часто,вище,гірко,короткий,загубив,влітку.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перемога-поразка,великий-маленький,могутність-слабкість,карлик-велетень,забути-згадати,часто-рідко,вище-нище,гірко-солодко,короткий-довгий,загубив-знайшов,влітку-взимку.
Гость
згодом-скоро, перемога-поразка, буденний-особливий, винятковий, великий-малий, стверджувати-заперечувати, могутність-слабкість,карлик-велетень, забути-згадати, часто-рідко, інколи, вище-нижче, гірко-солодкл, короткий-довгий, загубив-знайшов, влітку-взимку.