Доберіть до поданих слів синоніми,що передають Емоційно-експресивні відтінки значень!!!! 1)Говорити, 2)видатний, 3)збентежений, 4)доглядати, 5)головний, 6)бігти, 7)сваритися. Доберіть власний приклад синонімічного ряду,...
Доберіть до поданих слів синоніми,що передають Емоційно-експресивні відтінки значень!!!! 1)Говорити, 2)видатний, 3)збентежений, 4)доглядати, 5)головний, 6)бігти, 7)сваритися. Доберіть власний приклад синонімічного ряду,слова якого відрізняються емоційно-експресивними відтінками!!
Ответ(ы) на вопрос:
1)Говорити - балакати, теревенити 2)видатний - великий, хвалений 3)збентежений - розбурханий 4)доглядати - піклуватися, плекати 5)головний - верховний, господарюючий 6)бігти - тікати, драпати 7)сваритися - гризтися, лаятися Власний: Мужній, хоробрий, сміливий, відчайдушний, незламний