Доберіть спільно кореневі слова до слів кожух,муха,плуг щоб у корені було чергування голосних чи приголосних складіть 3 речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кожухами кожухи мухою мухами плугом плугами він вдягнув кожухи і пішов до магазину за новими кожухами чоловік вдарив плугом і пішов за плугами                                                             вибач але речення зі словом муха не                                                                                                                   знаю