Доберіть спільнокореневі слова до слів : стежечка ,калинонька, вилітає,предобрий ,прикордонник..СРОЧНО !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Стежечка -стежинка ,стежечка ,стежка.Калинонька -калина ,калиновий ,калинонька .Вилітає-літає ,літак .,літати ,літакобудування .Предобрий-добрий ,доброта,добро ,добротний .доброякісний .Прикордонник-кордон ,кордонний ,закордонний .