Добрати по 4 слова ознаки до слів: село,хмара,настрій,поле,річка,горобець,орел

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мальовниче, маленьке, гарне, старе село. Чорна, густа, грозова, велика хмара. Гарний, чудовий, поганий, хороший настрій. Велике, гарне, золоте, чисте поле. Велика, маленька, холодна, глибока ррічкачка. Дорослий, гарний, милий, співучий горобець. Гордиий, сизокрилий, дикий, великий орел.