Добрій вечер, помогите пожалуйста!!!оооочень срочно нужно!!!Утворити по батькові (жіночі та чоловічі) від таких імен: Григорій, Ілля, Сава, Лука, Микола, Юрій, Сергій, Георгій, Кузьма, Василь, Олександр, Михайло.
Ответ(ы) на вопрос:
Григорійович,Іллєвич(напевно),Савович,Лукавович,Миколайович,Юрієвич,Сергійович,Георгійович,Кузьмови, Васильович,Олександрович,Михайлович
Григорійович, Ілліч,Миколайович, Юрійович,Сергійович,