Доданки 5 і 6,знайди суму; зменш на 2; збільш на 4; зменш на 5; знайди попереднє число; знайди суму цього числа і 4; знайди різницю отриманого числа і 3; збільш на 6; знайди наступне число; воно - зменшуване, від,ємник 6, знайд...

Доданки 5 і 6,знайди суму; зменш на 2; збільш на 4; зменш на 5; знайди попереднє число; знайди суму цього числа і 4; знайди різницю отриманого числа і 3; збільш на 6; знайди наступне число; воно - зменшуване, від,ємник 6, знайди різницю; знайди наступне число.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5+6=11-2=9+4=13-5=8 7+4=11-3=8+6=14 15-6=9 будет 10