Домашнє завдання учень планував виконати протягом 2 5/12 год, але виконав на 7/12 год довше .На прогулянці у дворі він був на 1 1/12 год менше , ніж виконував домашнє завдання. Скільки всього часу витратив учень на прогулянку і...

Домашнє завдання учень планував виконати протягом 2 5/12 год, але виконав на 7/12 год довше .На прогулянці у дворі він був на 1 1/12 год менше , ніж виконував домашнє завдання. Скільки всього часу витратив учень на прогулянку і дрмашнє завдання?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не знаю украинский, но решение верное)))