Доможіть мені будь-ласка! Дайте відповідь на таке запитання: Які корисні копалини приурочені до яких тектонічних структур і чому?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Рудні корисні копалини знаходяться на складчастях і в щиті а щит це ділянка платформи яка виходить на поверхню,а осадові корисні копалини знаходяться в осадовому чолі і крайовому прогині