Допоможіть !! Благоаю !! На затра !! Віддаю всі бали !! Написати вид речення !! Підкреслити гармати ни основи !! ( бажано фото) Речення 1,5,6,8,10 ! Скоріше !!
Допоможіть !! Благоаю !! На затра !! Віддаю всі бали !! Написати вид речення !! Підкреслити гармати ни основи !! ( бажано фото)
Речення 1,5,6,8,10 ! Скоріше !!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Окличне,розповідне.Грам.основа-схилилася голова
5.Неокличне,роповідне.Грам.основа-тривала тиша,погляди були прикуті.
6.Неокличне,роповідне.Грам.основа-розкошує сонце,природа тішиться.
8.Окличне,розповідне.Грам.основа-мати задивилася.
10..Неокличне,роповідне.грам.основи в цьому реченні не має.