Допоможіть будь ласка 1. Мох ...... може слугувати перев’язувальним матеріалом. 2. Пігмент йодопсин міститься у... 3. Як називається здатність психіки людини виокремлювати з безлічі різноманітних подразників, предметів і явищ ...

Допоможіть будь ласка 1. Мох ...... може слугувати перев’язувальним матеріалом. 2. Пігмент йодопсин міститься у... 3. Як називається здатність психіки людини виокремлювати з безлічі різноманітних подразників, предметів і явищ довкілля та свого внутрішнього світу тільки ті, які мають для неї біологічне або соціальне значення і зосереджуватися на них?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.сфагнум 2.колбочках 3.увага