Допоможіть будь ласка! 20 балів Потрібно вибрати НЕПРАВИЛЬНО побудоване речення: 1. Працюючи над романом" Музей покинутих секретів", Оксана Забужко переглянула велику кількість архівних джерел. 2. Згадуючи своє дитинство, Юрій ...

Допоможіть будь ласка! 20 балів Потрібно вибрати НЕПРАВИЛЬНО побудоване речення: 1. Працюючи над романом" Музей покинутих секретів", Оксана Забужко переглянула велику кількість архівних джерел. 2. Згадуючи своє дитинство, Юрій Андрухович щемливо змальовує його в романі "Таємниця". 3. Прагнучи етнографічної точності, письменниця Марія Матіос заглиблюється в побут і духовність гуцулів. 4. Читаючи роман Івана Багряного "Тигролови", виразно вимальовується постать Григорія Многогрішного. І бажано пояснити чому саме це речення.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4 речення побудовано неправильно Має бути щось на кшталт цього: Постать Григорія Многогрішного виразно вимальовувалася, коли я читав роман І Багряного "Тигролови"