Допоможіть будь ласка ,даю 50 балів 9. Допишіть рівняння реакцій, виберіть рівняння зі зміною ступеня окиснен- ня атомів. Укажіть для цього рівняння окисник і відновник: а) Cu +Hg(NO3 )2 → б) CuO +HNО 3 → 6. Елемент з електр...

Допоможіть будь ласка ,даю 50 балів 9. Допишіть рівняння реакцій, виберіть рівняння зі зміною ступеня окиснен- ня атомів. Укажіть для цього рівняння окисник і відновник: а) Cu +Hg(NO3 )2 → б) CuO +HNО 3 → 6. Елемент з електронною формулою 1s22s22p63s23p3 виявляє відповідно мак- симальний і мінімальний ступені окиснення: а) –3 і +5; б) +3 і +5; в) +3 і –5; г) –3 і +3. 4. Дано рівняння реакції: Zn +2HCl = ZnCl +H 2 2 У цій реакції окиснюються: а) Цинк; б) Гідроген; в) Хлор.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хлор...............................