Допоможить будь ласка , дуже сильно треба написати контрольну роботу Охарактеризуйте найбільш  гострі соціальні та  господарські проблеми ДОнецького еконоичного району.Укажіть можливі шляхи їх розвязання

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Нерівномірність розвитку 2)Нераціональне використання трудових ресурсів 3)Соціальні проблеми(умови праці) 4)Проблеми Азовського моря 5)Проблеми водопостачання 6)Збільшення площ овочів, фруктів 7) Грунти стають менш родючими , стають еродованими. 8)Проблеми розвитку малих і середніх міст(закриття шахт, скорочення будівельних підприємств) Проблеми їх вирішення виконай на основі цього)