ДОПОМОЖІТЬ!!Будь-ласка) Характеристика героя за планом (Дон Кіхот) 1) Ім'я персона

ДОПОМОЖІТЬ!!Будь-ласка) Характеристика героя за планом (Дон Кіхот) 1) Ім'я персонажа 2)Рід занять, де та коли проживав 3)Опис зовнішності 4)Риси характеру,інтереси 5)Мова героя 6)Вчинки та їх наслідки 7)Взаємини з іншими героями 8)Ставлення автора до героя
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нещодавно на уроці Світової літератури я прочитав(ла) роман Сервантеса Дон Кіхот . Головним героєм твору є чоловік років 50 який проживає в Ламанчі і дуже захоплюється читанням . Він настільки любив читати книжки про славетних рицарів що збожеволів і вирішив сам стати рицарем Дон Кіхотом.Він розмовляв дуже гарно як справжній цар але говорив різні нісенітнеці . Він хотів робити добро людям і карати несправедливість. Але як кажуть хотів як краще а вийшло гірше. В цьому ми можео переконатись коли згадаємо як Дон Кіхот коли зустрів ченців побив їх думаючи що вони викрали принцесу яка їхала позаду них в кареті хоч вона просто їхала в одному напрямку з ченцями. Ще наприклад була ситуація коли Дон Кіхот звільнив галерів які проти своєї волі йшли на службу до короля і в результаті ці галери побили і обікрали рицаря і його зброєносця Санчо Панса. Автор ставиться до героя добре хоч у своєму творі він висміює лицарські романи доказ цьому є те, що Сервантес показує Дон Кіхота як добру людину що хоче змінити цей світ на краще