Допоможить будь ласка . На порозі- поріг, на розі - ріг, у вусі - вухо, ,на кожусі- кожух, на уроці- урок, в оці - око.Склади и запиши з ними речення

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Ти так і будеш стояти на порозі? Я вчора перечипився через поріг у коридорі. 2. У нашої кози на розі весить маленький дзвіночок. На Закарпатті ми купили сувенірний ріг. 3. У мене цілий день щось болить у вусі.  Я  притулив вухо до дверей, щоб підслухати їхню розмову. 4.У тебе на кожусі сидить пташка! Мені подарували новий кожух. 5.На уроці ми вивчаємо багато цікавих речей. У нас зараз буде урок англіййької мови. 6. Мені щось потрапило в око. В неї щось лоскоче в оці.