Допоможіть будь ласка! Напишіть повідомлення про "перетворення енергії в моєму домі", або хоча б приклади!!! Даю 15 балів!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ваша родина переїздить до нового будинку, який ще треба оздобити й умеблювати. Одне із ваших першочергових завдань — потурбуватися про опалення, тобто про тепло та затишок у домі. Які з наведених варіантів ви обрали б у першу чергу і чому: • опалення будинку за допомогою електроприладів; • опалення будинку вугіллям і дровами; • використання природного газу в домі; • поліпшення теплоізоляції зовнішніх стін та вікон; • встановлення сонячних батарей на даху; • встановлення лише таких ламп та електроприладів, що споживають мінімум енергії. Приклади: освітлення приміщення, електричне опалювання, електричне плавлення, електричне нагрывання, перетворення енергії на тепло, світло, повітря, тощо.