Допоможіть будь ласка ров.язати задачі для дитини: 1.на вершині Кавказьких гір (5642м) термометр показував- 10 градус. цельс. Якою є температура повітря у цей час біля підніжжя гори? 2. Який атмосферний тиск на 16му поверсі ви...

Допоможіть будь ласка ров.язати задачі для дитини: 1.на вершині Кавказьких гір (5642м) термометр показував- 10 градус. цельс. Якою є температура повітря у цей час біля підніжжя гори? 2. Який атмосферний тиск на 16му поверсі висотного будинку (приблизно на висоті 50м), якщо тиск повітря на першому поверсі 746 мм. рт. ст.? Дякую Дуже.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)+23.6.........1000м=6 градусів,отже 5642:1000=5.6(Разів)                       5.6*6=33.6(Градусів)-різниця.                       -10+33.6=23.6(Градусів)