Допоможіть будь ласка !!розставити роздыловы знаки !! Даю 20 балів 1)Всі ви гарні та тихі говорив він а сто чортів по сто гнізд звели у ващий утробі. 2)Пусте Василю нарешті озвався Хмельницький ні Максим ні ми стобой нічого не...

Допоможіть будь ласка !!розставити роздыловы знаки !! Даю 20 балів 1)Всі ви гарні та тихі говорив він а сто чортів по сто гнізд звели у ващий утробі. 2)Пусте Василю нарешті озвався Хмельницький ні Максим ні ми стобой нічого не варті без людей . 3)А чи правда тітко що вашому Сименові дарували в городі золоті та срібні дарунки спитав хтось . 4)Усміхнусь о чого ж це я вас до хати не кличу . 5)Папером вершник у руці стрясав спиніться Гетьман вас уполновластив читати в голос цей універсал. 6)Гукнеш Андрію Марковичу а він не одриваючись от книги сердито чи є ще порох у порохівницях. 7)Людина родиться для щастя і радості і бориться воно і діє вона в ім'я щастя.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) говорив він , 2)ПУСТЕ ВАСИЛЮ , 2)Хмельницький , 2) ні Максим , 3)тітко , 3) золоті , 3) дарунки , 4) Усміхнусь , 5) стрясав , 5) Гетьман , 6) Андрію Марковичу ,6) сердито, 7)родиться, П.С посла тех слова коми