Допоможіть будь ласка розвязати задачу: 3клас №837Господарка хотіла купити кавун масою 3кг, а купила масою - 5кг, тому заплатила на 60 к. більше. Скільки коштував кавун?

Допоможіть будь ласка розвязати задачу: 3клас №837 Господарка хотіла купити кавун масою 3кг, а купила масою - 5кг, тому заплатила на 60 к. більше. Скільки коштував кавун?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)5-3=2 кг різниця між кавунами 2)60:2=30 коп коштує 1 кг кавуна 3)5*30=150 коп =1грн50коп коштує кавун ================================
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы