Допоможіть будь ласка розвязати задачу: 3клас №837Господарка хотіла купити кавун масою 3кг, а купила масою - 5кг, тому заплатила на 60 к. більше. Скільки коштував кавун?
Допоможіть будь ласка розвязати задачу: 3клас №837
Господарка хотіла купити кавун масою 3кг, а купила масою - 5кг, тому заплатила на 60 к. більше. Скільки коштував кавун?
Ответ(ы) на вопрос:
1)5-3=2 кг різниця між кавунами
2)60:2=30 коп коштує 1 кг кавуна
3)5*30=150 коп =1грн50коп коштує кавун
================================
Не нашли ответ?
Похожие вопросы