Допоможіть, будь ласка ,розв`язати задачу,дуже потрібно! Для покриття ложок сріблом струм 2А протягом 5 годин пропускали через розчин солі срібла.Катодом були 10 ложок,кожна з яких мала поверхню 50 см2.Визначити товщу срібла.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
действуй по формуле:kIt (еквавилент,ток и время)/ роу(густота)умножить на площадь ( густота-10500кг/м3, к-1,12*10-6)