Допоможіть будь ласка скласти кінцівку розповіді. - Марійко, я йду додому, ідемо з

Допоможіть будь ласка скласти кінцівку розповіді. - Марійко, я йду додому, ідемо зі мною! - Мені потрібно видати Катрусі книжки, але вона на танцях. Що ж робити? - Напиши їй записку і залиши на парті. - Дякую за пораду.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марійка прислухалася подругу, а потім:- Марійко ти дуже добре придумала з запискою, сказала Катруся. Дякую що віддала мені книги- Я щаслива, що ти їх отримала -Бувай- Бувай