Допоможіть будь ласка скласти висловлювання про зимовий ліс або сад, уживши подані слова у переносному значенні. Срібний, сивий, крижаний, сіється, сердиться, ллється.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Настала зима. Випав пухкий сніг. Він вкрив чорну землю пухнастим срібним килимом. Повіяв крижаний вітер. Він сердиться на зиму, та сіє с неба пухкий сніг. В лісі настала чудова пора. Ліс стоїть мов заворожений. Сонячне світло ллється та виблискує на, вкритих снігом, сріблястих деревах. А коли настане вечір, то сивий туман осяде в ярах та прогалинах лісу.