Допоможіть будь ласка срочно у трьох сувоях 249 м 90 см сатину.Шовку в одному сувою у 2 рази більше ніж сатину.скільки шовку у двох таких сувоях?
Допоможіть будь ласка срочно
у трьох сувоях 249 м 90 см сатину.Шовку в одному сувою у 2 рази більше ніж сатину.скільки шовку у двох таких сувоях?
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
якщо я все вірно зрозумів то спочатку знайдемо скільку сатину в одному сувої, для цього загальнудовжину розділимо на три, оскільки сувоїв 3, тобто,
249м 90 см/3=83 м 30 см
в одному сувої 83 м 30 см сатину.
Оскільки в одному сувої шовку вдвічі більше ніж сатину, то отриманеу довжину помножимо на 2,
83 м 30 см*2=166м 60см
ОТримали що в 1 сувої 166м 60 см шовку.А оскільки нам потрібно знати скільки шовку у двох таких сувоях, то знову помножимо на 2 і отримаємо
166м 60 см*2==333м 20см
Відповідь: у двох сувоях 333 м 20 см шовку