Допоможіть будь ласка терміново розв'язати задачу. Мама попросила Тараса обчисл?

Допоможіть будь ласка терміново розв'язати задачу. Мама попросила Тараса обчисл??ти вартість фасаду дачного будинку. Скільки потрібно заплатити робітникам, якщо фасад будинку має 8 м., довжини, 4 м., висоту, а вартість роботи за 1 м в квадраті становить 20 грн?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8×4=32(м²)-площа фасаду Складем пропорцію 32м²-х 1м²-20грн х=32×20=640(грн)-потрібно заплати за фасад