Допоможіть будь ласка! Цитатна характеристика Толі з твору "Блакитна дитина"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Блакитна дитина — це янгол, яким змалювали батька в дитинстві мати й бабуся. Насправді він був звичайним хлопцем, і в його шкільному житті було багато пригод — веселих і не дуже. Батько згадує, яким він був у віці свого сина, й краще розуміє свою дитину.  Окрім бешкетів та розваг, Толик помічає у житті важливі речі й цінує їх: вміння мріяти, товаришувати, відповідальність за молодших і слабших, прагнення до добра й справедливості, тонке відчуття краси природи, її благотворного впливу на людину, почуття гумору.  Характеристика Толі:  - добрий  - веселий  - хвалькуватий  - мрійник  - відповідальний  - справедливий  - завжди допоможе