Допоможіть будь- ласка в вирішенні завдання: Матеріальна точка рухається за законом xt= -t^3+4t^2+5t.Знайдіть прискорення точки в момент часу t=0,5 с.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Друга похідна шляху  є прискорення [latex]x'(t)=-3t^2+8t+5 \\ x''(t)=-6t+8[/latex] Підставивши замість х=0,5, маємо [latex]a=x''(0.5)=-6\cdot 0.5+8=-3+8=5[/latex] м/c² Ответ:5 м/с²