Допоможіть, будь ласка, вирішити задачу за 5 клас. У місяці 31 день. Яке сьогодні чис?

Допоможіть, будь ласка, вирішити задачу за 5 клас. У місяці 31 день. Яке сьогодні чис??о, якщо до кінця місяця залишилося на 6 днів менше, ніж пройшло від початку? Сьогоднішній день не враховувати.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
31 день. Сьогодні не враховуемо - 31-1= 30 Перша половина місяця - Х Друга - Х - 6 Складаемо рівняння Х + Х - 6 = 30 Х + Х = 30 + 6 2х = 36 Х = 18 Перевірка: 30 - 18 = 12 12 + 6 = 18