Допоможіть будь ласка зробити кросворди,ребуси або загадки на тему "Однозначні або багатозначні слова". Напишіть будь ласка якомога швидше. Дякую
Ответ(ы) на вопрос:
Незчисленна ми родина, В нас на всіх – одна хатина, Але в ній і мир і лад, І сусід сусіду рад. Ну, а хто із нас щось значить – Кожен сам вам розтлумачить. Відгадайте, що це значить. (Тлумачний словник)