Допоможіть будь ласкана стародовньому сході найточнішою мірою довжини вважали товщину волосини верблюда (близько 0.1 мм) причому тільки в тому випатку якщо восолину було витягнуто з хвоста тварини . Скільки разів можна було б о...

Допоможіть будь  ласка на стародовньому сході найточнішою мірою довжини вважали товщину волосини верблюда (близько 0.1 мм) причому тільки в тому випатку якщо восолину було витягнуто з хвоста тварини . Скільки разів можна було б обмотати таким волосом трубку завдовжки 0.5 см?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
0,5см=5мм 5мм:0,1мм=50 раз