Допоможіть будь ласочка!!Напишіть на українській мові або на російській твір про Правила гри волейбол або футбол.Прошу сильно допоможіть потрібно на завтра із англійської мови але ви хоч допоможіть написати на українській.Напер...

Допоможіть будь ласочка!!Напишіть на українській мові або на російській твір про Правила гри волейбол або футбол.Прошу сильно допоможіть потрібно на завтра із англійської мови але ви хоч допоможіть написати на українській.Наперд дякую
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Волейбол - неймовірно захоплююча і захоплююча гра як для гравців, так і для глядачів. Якщо ви хочете розважитися зі своїми товаришами, але не знаєте як, волейбол стане прекрасним виходом. Правила гри в волейбол прості, і на аматорському рівні цей вид спорту може стати відмінним способом для розваги. Якщо ви захочете зіграти в пляжний волейбол, правила будуть трохи відрізнятися. Але суть залишається однією.Що являє собою волейболПравила гри в волейбол на увазі протистояння двох команд з шести чоловік у кожній на прямокутному майданчику, посередині якої натягнута сітка, яка перевищує людський зріст. Гра ведеться руками, а метою її є перекинути м'яч на половину поля суперника так, щоб він не зміг його відбити. Складність завдання в тому, що гравці не можуть ловити м'яч - вони неодмінно повинні його відбивати. Причому команда не може зробити більше трьох торкань м'яча - якщо на третьому торканні м'яч не відправляється на половину поля противника, команда втрачає м'яч, а очко зараховується противнику. Існує така дитяча забава, як пионербол, в якій м'яч просто ловлять - цю гру можна вважати спрощеною версією волейболу. Правила гри в волейбол вказують на те, що в команді має бути 3 гравці атакуючої лінії, які розташовуються під сіткою, і 3 гравці оборонної лінії, які знаходяться за атакуючими. На їх позиціях варто зупинитися більш докладно.Позиції у волейболіЯкщо вивчати правила гри у волейбол, то можна виявити, що всього є три позиції - атакуючий гравець, оборонний гравець і ліберо. Атакуючі гравці - це ті, які стоять безпосередньо під сіткою, блокують удари противника, а також самі наносять ці удари. Вони не мають право відходити до зовнішньої лінії майданчика та приймати участь в оборонних діях, оскільки це завдання оборонних гравців. Їх двоє, вони приймають удари, які не змогли заблокувати гравці під сіткою, і распасовивают власні атаки. Таким чином, виходить 5 гравців. Де ж шостий? А шостим виступає вільний захисник, або ліберо. Він більше всіх відрізняється від інших гравців. По-перше, він носить майку кольору, відмінного від кольорів команди, а по-друге, він може переміщатися по всій зоні оборони, чого не можуть робити інші гравці, прив'язані до своїх позицій. Правила гри волейбол дозволяють ліберо допомагати захисникам у будь-якому місці, але при цьому позбавляють його можливості здійснювати подачі.Подача і інші аспектиПодача є одним з ключових моментів у волейболі. Вона виконується із задньої лінії майданчика, причому після неї м'яч не повинен торкнутися сітки і повинен потрапити на половину поля супротивника. Гравці виконують подачу по черзі до першої невдачі, тобто гравець, чий розіграш завершився взяттям очка його командою, подає і наступного разу. Коли ж очко забирає команда противника, наступна подача виконується іншим гравців. Ну і найважливіше - це нарахування очок. Вся гра проходить в п'ять сетів, необмежених за часом. Перші чотири ведуться до 25 очок, а останній - до 15. При цьому різниця м'ячів не повинна бути менше 2.