Допоможіть будьласка. минулого року зріст Катрусі був( p)см.за рік вона підросла на 4 см.який зріст Катрусі цього року. склади вираз для розвязування цієї задачі та знайди значення виразу для р=139.р=141. з поясненям будьласка....

Допоможіть будьласка. минулого року зріст Катрусі був( p)см.за рік вона підросла на 4 см.який зріст Катрусі цього року. склади вираз для розвязування цієї задачі та знайди значення виразу для р=139.р=141. з поясненям будьласка.дякую....
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
р+4(см)-зріст Катрусі цього року; р+4,якщо р=139 то 139+4=143(см) р+4,якщор=141 то 141+4+145(см)