Допоможіть будьласка скласти діалог метелика й ромашки, яка жила у квітковому будинку. Що могла запитати ромашка? Що їй відповів метелик? З чотирьох речень.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, любий метелику! З чим нас прийшов? -Прийшов я до вас, щоб сказати про весну довгождану! Скоро все-все зацвіте, розквітне, скоро з'являться промінчики сонця та трава проросте. -Ой! Це ж скоро й квітковий будиночок зацвіте! -Зацвіте красивим білим-білим цвітом.