Допоможіть будьласка скласти причинно - наслідкову схему розвитку середньовічного суспільства, використовуючи слова та словосполучення : ранні монархії, натуральне господарства, влада сеньйорів? міжусобні війни, феодальна роздр...

Допоможіть будьласка скласти причинно - наслідкову схему розвитку середньовічного суспільства, використовуючи слова та словосполучення : ранні монархії, натуральне господарства, влада сеньйорів? міжусобні війни, феодальна роздробленість, централізовані держави, станово - представницькі органи.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
224236487486847564наа4к3а