Допоможить будьласка: Треба продовжити речення: Через потові залози з організму людини виводиться багато _______ і __________ речовин.Дуже важливо, щою_________нашого тіла була завжди_________.На брудній__________ розмножується...
Допоможить будьласка: Треба продовжити речення: Через потові залози з організму людини виводиться багато _______ і __________ речовин.
Дуже важливо, щою_________нашого тіла була завжди_________.
На брудній__________ розмножується багато хвороботворних _______________ .
За наявності подряпин хвороботворні _________ можуть спричинити її____________________________.
Ответ(ы) на вопрос:
Через потові залози з організму людини виводиться багато неподрібних і шкідливих речовин.дуже важливо щоб шкіра була завжди чиста.На брудній шкірі розмножується багато хвороботворних бактерій.За наявності подряпин хвороботворні бактерії можуть спричинити ії запалення