Допоможить будьласка: Треба продовжити речення: Через потові залози з організму людини виводиться багато _______ і __________ речовин.Дуже важливо, щою_________нашого тіла була завжди_________.На брудній__________ розмножується...

Допоможить будьласка: Треба продовжити речення: Через потові залози з організму людини виводиться багато _______ і __________ речовин. Дуже важливо, щою_________нашого тіла була завжди_________. На брудній__________ розмножується багато хвороботворних _______________ . За наявності подряпин хвороботворні _________  можуть спричинити її____________________________.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Через потові залози з організму людини виводиться багато неподрібних і шкідливих речовин.дуже важливо щоб шкіра була завжди чиста.На брудній шкірі розмножується багато хвороботворних бактерій.За наявності подряпин хвороботворні бактерії можуть спричинити ії запалення