Допоможіть будьласка!!Виписати слова вжиті в переносному значенні Малюю сонце. Стоїть зима. Кипить зима. Як мур, моє віконце. На весну й натяку нема, і я малюю сонце. Красивим вийшло сонце те: сміються очі сині, юрить во...

Допоможіть будьласка!!Виписати слова вжиті в переносному значенні Малюю сонце. Стоїть зима. Кипить зима. Як мур, моє віконце. На весну й натяку нема, і я малюю сонце. Красивим вийшло сонце те: сміються очі сині, юрить волосся золоте, і ніс у ластовинні, Іще червоним я мазнув — сонце аж палає. Мороз у шибку зазирнув. - Ану облиш! — гукає.— Малюй мене, лише мене, Бо я владар віднині, Тож славить царство крижане Довік усі повинні.— сонце справжнє морг мені: - Не бійся, хай поскаче, Ось я пригрію навесні, І він тоді заплаче. Малюй усе, що любиш ти, Що радувати може.— І на малюнок зирк:— Гляди, А здорово я схоже!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
стоїть зима, як мур,кипить зима,мороз у шибку зазирнув, хай поскаче, і він тоді заплаче,