ДОПОМОЖІТЬ ХІМІЯ, 7 КЛАС... СРОЧНО 70 БАЛЛОВ ЗА ВСЁ І рівень (по 0.5 бала) Завдання з вибором однієї правильної відповіді 1. Позначте формулу простої речовини, яка підтримує горіння: А О; Б СО2; В О2 ; Г Н2О. 2. Позначте валент...

ДОПОМОЖІТЬ ХІМІЯ, 7 КЛАС... СРОЧНО 70 БАЛЛОВ ЗА ВСЁ І рівень (по 0.5 бала) Завдання з вибором однієї правильної відповіді 1. Позначте формулу простої речовини, яка підтримує горіння: А О; Б СО2; В О2 ; Г Н2О. 2. Позначте валентність Оксигену: А І; Б ІІ; В -2; Г 2. 3. Позначте слова пропущені у фразі «… Оксиген входить до складу всіх життєво важливих органічних речовин: білків, жирів, вуглеводів»: А складна речовина; Б хімічний елемент; В алотропна модифікація; Г проста речовина. 4. Позначте фізичні властивості кисню за звичайних умов: А кристали синього кольору; Б добре розчиняється у воді; В газ без запаху і смаку; Г на кисень припадає трохи більше 1/5 об’єму повітря. 5. Позначте оксид, у якого найбільша відносна молекулярна масса: А СО; Б SO2; В N2O; Г К2О. 6. Позначте умови припинення горіння: А потрібно речовину засипати піском; Б нагрівання речовин до температури самозаймання; В спрямувати на речовину струмінь вуглекислого газу; Г речовина може перебувати в будь-якому агрегатному стані. ІІ рівень ( по1 балу) Завдання на встановлення відповідності. До кожного рядка, позначеного цифрою, доберіть відповідник, позначений буквою. 7. Встановіть відповідність: Назви оксидів: 1 Сu2O; А сульфур (VІ) оксид; 2 SO2 . Б купрум (І) оксид; В купрум (ІІ) оксид. 8. Встановіть відповідність: Речовина: Властивості: 1. кисень А безбарвний газ, має запах; Б твердий, притягується магнітом; В безбарвний газ, без запаху; Завдання на встановлення послідовності 9. Встановіть послідовність у зростанні масових часток газів, компонентів повітря: А аргон ; Б азот ; В вуглекислий газ ; Г кисень . ІІІ рівень ( по 1.5 бала) 10. Допишіть рівняння хімічних реакцій згідно зі схемами, дайте назви продуктів реакцій: А Fe +О2 = Б C + O2 = В Н2S + О2 = Г С2Н4 + O2 = 11. Напишіть рівняння реацій, за допомогою яких можна здійснити перетворення: H2O2 →О2 → Fe3O4 IV рівень (3 бали) 12. Розв’яжіть задачу: Обчисліть у якому з оксидів масова частка Оксигену найбільша: В2О3, Li2 O, N2
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.В) 2.Г) 3.Б) 4.В) 5.Г) 6.А) 7.1В, 2А 8.В)