Допоможіть написати діалог на тему "Яку музыку на ваш погляд можно назвати гарною" 12 реплік

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Привіт, друже! -Привіт, ваше ім'я! -Я хотів(ла) поговорити з тобою на таку тему:яку музику можна назвати гарною? -Ой, це дуже важке питання. Знаєш, я думаю гарна музика та у якої зразу можна почути мелодійність та гарні слова. -Я теж так думаю. Адже тоді ця музика надає нам гарні риси. -Я,наприклад, люблю послухати Океан Ельзи або Тіну Кароль -Так,так пісні цих виконавців надзвичайно гарні -Але ти знаєш, ми не можемо назвати одну пісню гарною, а другу ні. -Але чому? -Тому, що у кожного є свої смаки, і ми не маємо права їх затоптувати. -Ти права, адже їтось любить рок, а хтось реп.Ось ми з тобою і поговорили.Папа! -Папа!