Допоможіть написати листа до незнайомому другу про себе та про традиції святкування новорічних та різдвяних свят

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привіт!Я хочу тобі розповісти про Новий Рік у моїй країні. Новий Рік-велике свято в Україні.Усі його дуже люблять.Особливо він подобається маленьким дітям.Люди не йдуть на роботу в цей день,а діти до школи.Це свято вважається сімейним.Його відзначають вдома в колі родини. Люди прикрашають кімнату і звичайно ставлять у кутку кімнати ялинку.Ялинки дуже красиві.Під них звичайно ставлять подарунки. Наші батьки ретельно готуються до свята.Вони купують ялинку,прикрашають її.купують багато смачної їжі і напоїв.О дванадцятій годині ночі люди дивляться по телебаченню звертання президента до народу з традиційним привітанням.У цей час ми сидимо за столом і пригощаємося святковою вечерею в ганій компанії.Багато хто виходить гуляти на вулиці й площі. Починається ноіий рік нашого життя.Кожний сподівається,що він дійсно буде щасливим.