Допоможіть написати твір " Моя мама - найкраща". Слова для довідок: 1) мама, матінко, матусю, ненько, ненечко. 2) Зверніть увагу на мамині очі, руки, обличчя, волосся, погляд. 3) Мамина любов, тривога, турбота про все безкінечн...

Допоможіть написати твір " Моя мама - найкраща". Слова для довідок: 1) мама, матінко, матусю, ненько, ненечко. 2) Зверніть увагу на мамині очі, руки, обличчя, волосся, погляд. 3) Мамина любов, тривога, турбота про все безкінечна ( купала, любить, пестить, піклується, турбується, жаліє, втішає). 10- 12 речень. Велике дякую.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Автор я не знаю какие у твоей мамы очі,руки,обличчя, волосся і погляд. Но я нашла виход из положения. Вот: Моя матуся найкращя. Так каже кожен з нас. Але не всі ми бачимо як руки нашої ненечки працюють на кухні, у ванні, в кімнатах. В її очах ніколи не видно втоми. Вони сяють яскраво. А що казати про матусіне обличчя. Воно завжди усмішкою зустрічає нас зі школи. Мамін погляд це мабуть ліки. Коли нам не дужае мама віддае всю турботу, ласку,ніжність і любов нам. Мамуся жаліє і втішае нас коли у нас щось не виходить. Мама це едина людина яка любить нас по справжньому.