Допоможіть написати відповідь , Водень,гелій,метан не скупчуються біля поверхні землі ,а піднімаються у верхні шари атмосфери , тоді як вуглекислий газ накопичується у нижніх шарах атмосфери .Поясніть чому так відбувається.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Водень,гелій,метан не скупчуються біля поверхні землі ,а піднімаються у верхні шари атмосфери , тоді як вуглекислий газ накопичується у нижніх шарах атмосфери .Поясніть чому так відбувається.