Допоможіть! Обчисли об'єм куба, якщо площа його розгортки дорівнює 216 см в квадрате

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Площа грані куба [latex]a^2[/latex] В куба шість граней, тобто його повна площа дорівнює [latex]6a^2[/latex] Знайдемо площу однієї грані, так, як повна площа нам відома (площа розгортки) [latex] a^2= \frac{216}{6} [/latex] [latex]a^2= 216/6[/latex] [latex]a^2= 36[/latex] [latex]a= 6[/latex] Об'єм кубу [latex]V = a^3[/latex] [latex]6^3=216[/latex]  Відповідь: об'єм куба дорівнює 216 сантиметрам кубічних