Допоможіть перевести пару рядків з української на англійську о_о щоб без помилок) а то googl перекладачу я не довіряю) Ось такі рядки : Міністерство освіти і науки України Глухівський агротехнічний інститут імені С.А.Ковпака СНАУ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ministry of Education and Science of UkraineGluhovsky Agrotechnical Institute of Kovpak SNAU