Допоможіть решитиЩоб зробити ремонт у кімнаті бабусі мама закупила 12 рулонів шпалер.Для обклеювання двох стін необхідно по 4 рулони шпалер третьої-2 рулони а четвертої-1 рулон.Яка частина шпалер необхідна для того щоб обклеїти...

Допоможіть решити Щоб зробити ремонт у кімнаті бабусі мама закупила 12 рулонів шпалер.Для обклеювання двох стін необхідно по 4 рулони шпалер третьої-2 рулони а четвертої-1 рулон. Яка частина шпалер необхідна для того щоб обклеїти кожну зі стін? Яка частина шпалер залишиться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4:2=2 (р) - на 1 стіну на 1 стіну, 2 стіну, 3 стіну,4 стіну відповідно. Відповідь на 1 питання (дроби): 2     2     2    1                                                12   12   12   12 1) 2*4=8 (р) - на 2 стіни 2) 8+2+1=11 (р) - на 4 стіни 3) 12-11=1 (р) - залишився Відповідь на 2 питання: залишилось  (дроб) 1                                                                     12   частина шпалер.