Допоможіть рішити задачі БУДЬЛАСКА!!!Щоб відкачати воду з баржі, поставили 2 насоси.Перший працював 5 хв, а другий - 8 хв.Скільки води викачали обидва насоси , якщо другий викачав на 15 відер більше ?

Допоможіть рішити задачі БУДЬЛАСКА!!! Щоб відкачати воду з баржі, поставили 2 насоси.Перший працював 5 хв, а другий - 8 хв.Скільки води викачали обидва насоси , якщо другий викачав на 15 відер більше ?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
8-5=3(хв.)-більше працював другий; 15:3=5(в.)-викачують за 1 хв.; 5*5=25(в.)-води викачав перший; 8*5=40(в.)-води викачав другий; 25+40=65(в.)-води викачали обидва насоси