Допоможіть розставити коми, при можливості, поясніть) Я не любить той край де вперше ти побачив солодкий дивний світ що звавсь життям де вперше став ходить і квіткою неначе в його теплі зростав і усміхавсь квіткам.
Допоможіть розставити коми, при можливості, поясніть)
Я не любить той край де вперше ти побачив солодкий дивний світ що звавсь життям де вперше став ходить і квіткою неначе в його теплі зростав і усміхавсь квіткам.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я не любить той край, де вперше ти побачив солодкий дивний світ, що звавсь життям, де вперше став ходить і квіткою неначе в його теплі зростав, і усміхавсь квіткам.